Przejdź do treści

OXYGENATING TRIO PCA SKIN

COSMEO JOANNA RÓŻAŃSKA

OXYGENATING TRIO PCA SKIN

Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Zaawansowane połączenie składników aktywnych w Oxygenating Trio pobudza regenerację zdegradowanych włókien elastynowych i kolagenowych oraz zwiększa poziom glikozaminoglikanów w skórze. . Oparty jest na trójfazowym działaniu, w którym każda faza działa na innym poziomie skóry, aby osiągnąć optymalne efekty zabiegu.

Step 1 – Activator – ma na celu pobudzenie mikrokrążenia, przgotowanie do zoptymalizowanej penetracji składników aktywnych w kolejnych etapach zabiegu oraz dostarczenie tlenu na powierzchnię skóry. Składniki aktywne: kwas fumarowy – antyoksydant pobudzający krążenie krwi, ukierunkowujący absorpcję składników aktywnych w głąb skóry. Niacynamid – działa przeciwzapalnie i wspomaga procesy naprawcze. Dysmutaza ponadtlenkowa – kluczowy enzym odpowiadający za barierę antyoksydacyjną.

Step 2 – Detoxifer – jego zadaniem jest detoksykacja, oczyszczenie skóry przy jednoczesnym silnym działaniu antyoksydacyjnym. Składniki aktywne: Olej z nasion dyni – bogactwo NNKT i składników odżywczych. Hydrolizowany ekstrakt z grzybów Candida Saitoana – wzmacnia naturalne procesy antyoksydacyjne w skórze na zasadzie autofagocytozy. Ekstrakt z kory dzikiej wiśni – silny składnik przeciwzapalny, redukuje zaczerwienienia skóry, dzięki zawartości flawonoidów i antyoksydantów eliminuje działanie wolnych rodników w skórze.

Step 3 – Oxygenator – aktywna piana powstająca w trakcie aplikacji zwiększa penetrację tlenu w skórze. Preparat usprawnia metabolizm, odbudowuje uszkodzenia bariery skórnej, wygładza i rozświetla skórę. Składniki aktywne: Niacynamid 5%- działa przeciwzapalnie i wspomaga procesy naprawcze. Panthenol 2% – zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność. Stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco. Poprawia barierę lipidową naskórka. Działa łagodząco i przeciwzapalnie.

Dla kogo

  • Skóry wymagające dotlenienia
  • Skóry przesuszone,odwodnione
  • Skóry o nierównym kolorycie
  • Po intensywnych opalaniach
  • Terapia anty-aging

Przeciwwskazania

  • Ciąża, laktacja (po konsultacji)
  • Zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze

Cennik

Koszt zabiegu